Zakład Szklarski Miś

Zabudowy

    

Zabudowy szklane.
Zabudowy szklane naszej firmy są niezwykle innowacyjnym, praktycznym i jednocześnie eleganckim rozwiązaniem znajdującym zastosowanie we wnętrzach o charakterze usługowym, w biurach, pomieszczeniach użyteczności publicznej i mieszkalnych.
Firma „Miś” zajmuje się profesjonalną realizacją tego typu projektów zarówno zlecanych przez klientów indywidualnych, jak i firmy.
Nasze zabudowy szklane charakteryzują się dużą wytrzymałością i estetyką. 
Dopasowujemy je do każdej powierzchni użytkowej. Poza indywidualnym  praktycznym wymiarem cechują się także nowoczesnym designer.
Działowe szklane ściany w subtelny sposób dokonują rozdzielenia przestrzeni, nie zaniechując  przy tym wrażenia przestrzenności.
Nasze realizacje są w pełni bezpieczne. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości szkła hartowanego są odporne na uszkodzenia mechaniczne a zarazem bezpieczne
Zastosowanie specjalistycznych okuć daje gwarancje, że nasze aranżacje są w stanie dać  odpór  oddziaływaniu nawet dużej siły.
W każdy rodzaj zabudowy jesteśmy w stanie profesjonalnie wkomponować drzwi, które staną się jej integralną częścią.
Ogromnym powodzeniem cieszą się również zabudowy szklane w sypialniach oraz łazienkach. Ściany  wykonane ze szkła barwionego w masie, lub zdobione wzorami malowanymi, bądź piaskowanymi zastosowane w pomieszczeniach łazienkowych i sypialniach z powodzeniem wyodrębnią ich części zapewniając prywatność.
Zabudowy szklane znajdują szerokie zastosowanie w galeriach handlowych, salonach usługowych, gmachach szpitali, domów kultury, sądów.
Walorem takiej zabudowy jest nie tylko estetyka, ale też funkcjonalność. 
Na całej powierzchni szyb, bądź tylko w wydzielonej jej części mogą być umieszczone napisy informacyjne, logo firm  itp.
Uzupełnieniem naszej oferty są meble szklane oraz elementy wykonywane ze szkła służące do ich dekoracji.
Nasze meble wykonujemy na wymiar ściśle określony przez klienta z uwzględnieniem potrzeb narzuconych ich zastosowaniem.
Projektujemy, wykonujemy: stoły, stoliki, ławy, szafki, gabloty, regały, blaty kuchenne łazienkowe, półki, fronty meblowe, drzwi do szaf.
Materiał wykorzystywany w naszych projektach to wysokiej jakości szkło hartowane przeźroczyste, barwione w masie na kolor brązowy lub grafitowy, malowany na dowolnie wybrany kolor próbnika  palety  Ral, laminaty bądź szkło z nadrukiem, szkło zdobione wzorami grawerowanymi, piaskowanymi, fusingiem lub bevelami. 
Innym materiałem znajdującym zastosowanie jako materiał wykończeniowy naszych propozycji jest lustro.
Elementem podwyższającym walory bezpieczeństwa luster użytych w naszych kompozycjach jest ich foliowanie. Na ich powierzchniach funkcję zdobniczą mogą pełnić fusingi, bevele, piaskowane lub grawerowane wzory. 
Nowatorskim -  plasującym się na wysokim miejscu w rankingu zainteresowania wytyczanym przez naszych klientów- materiałem, który odnajduje zastosowanie w naszych projektach jest szkło Crash Glass-szkło tłuczone potocznie zwane szkłem lodowym. Jest to szkło wielowarstwowe, składające się z trzech pojedynczych tafli float bądź opti white.  
Dla wzmocnienia jakości efektu optycznego np. blatów szklanych wykorzystujemy formy modelowe np. w kształcie kół, owali, elips lub przez zaokrąglenie narożników.
Dodatkowe walory estetyczne szklanych elementów uzyskujemy przez zastosowanie odpowiedniego doświetlenia.
Szkło jest coraz bardziej popularnym, wdzięcznym materiałem.
W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić nowoczesne wnętrze bez szklanych elementów.