Zakład Szklarski Miś

Schody i balustrady

    

 

Schody szklane – podłogi szklane-balustrady

 

Nasza firma jest producentem podłóg, schodów i balustrad szklanych.

Projektujemy, wykonujemy i montujemy przedstawiony asortyment wg indywidualnych zapotrzebowań, w oparciu o projekty architektów lub dekoratorów wnętrz.

Proponujemy kompleksową obsługę począwszy od pomiaru do profesjonalnego montażu.

Szklane elementy znajdują duże zastosowanie w domach, budynkach hotelowych, dyskotekach, halach- podkreślają elegancję i nowoczesny styl.

Schody oraz elementy podłogowe wykonane są z minimum trzech pojedynczych szyb połączonych foliami PVB. Górna szyba ze względu na narażenie na bezpośredni kontakt z obciążeniem jest szybą hartowaną .Szyby zastosowane pod pierwszą taflą występują zwykle be obróbki termicznej. Grubość naszych produktów zmieniamy w zależności od zastosowania, wielkości obciążenia, wymiarów elementu, ilości punktów podparcia.

Powierzchnię paneli schodowych i elementów podłogowych z reguły pokrywamy materiałem anty poślizgowym.

Uzupełnieniem naszej oferty są balustrady szklane schodowe, balkonowe i tarasowe.

Balustrady wykonujemy ze szkła hartowanego, laminowanego, nierzadko również w połączeniu obu technologi. Stosujemy mocowania punktowe – rotule, łączniki, listwy i słupki ze stali nierdzewnej odpornej na warunki atmosferyczne.

Szklane balustrady nowoczesnym i minimalistycznym rozwiązaniem nadającym się do budynków o wielorakim charakterze. Zewnętrzne balustrady szklane, samonośne idealnie wpisują się w architekturę budynku. W zależności od tego jaki chcemy osiągnąć efekt mogą być bez pochwytu – tzw. minimalizm, z pochwytem stalowym – nowoczesny design, z pochwytem drewnianym – piękno klasyki.

Dodatkowe walory estetyczne zastosowania szklanych elementów można uzyskać poprzez doświetlenie konstrukcji od spodu.

Tego typu produkty mogą być ozdobą w mieszkaniach jak i pomieszczeniach użytku publicznego.