Zakład Szklarski Miś

Meble

     

Meble szklane

Uzupełnieniem naszej oferty są meble szklane oraz elementy wykonywane ze szkła służące do ich dekoracji.
Nasze meble wykonujemy na wymiar ściśle określony przez klienta z uwzględnieniem potrzeb narzuconych ich zastosowaniem.
Projektujemy, wykonujemy: stoły, stoliki, ławy, szafki, gabloty, regały, blaty kuchenne łazienkowe, półki, fronty meblowe, drzwi do szaf.
Materiał wykorzystywany w naszych projektach to wysokiej jakości szkło hartowane przeźroczyste, barwione w masie na kolor brązowy lub grafitowy, malowany na dowolnie wybrany kolor próbnika  palety  Ral, laminaty bądź szkło z nadrukiem, szkło zdobione wzorami grawerowanymi, piaskowanymi, fusingiem lub bevelami. 
Innym materiałem znajdującym zastosowanie jako materiał wykończeniowy naszych propozycji jest lustro.
Elementem podwyższającym walory bezpieczeństwa luster użytych w naszych kompozycjach jest ich foliowanie. Na ich powierzchniach funkcję zdobniczą mogą pełnić fusingi, bevele, piaskowane lub grawerowane wzory. 
Nowatorskim -  plasującym się na wysokim miejscu w rankingu zainteresowania wytyczanym przez naszych klientów- materiałem, który odnajduje zastosowanie w naszych projektach jest szkło Crash Glass-szkło tłuczone potocznie zwane szkłem lodowym. Jest to szkło wielowarstwowe, składające się z trzech pojedynczych tafli float bądź opti white.  
Dla wzmocnienia jakości efektu optycznego np. blatów szklanych wykorzystujemy formy modelowe np. w kształcie kół, owali, elips lub przez zaokrąglenie narożników.
Dodatkowe walory estetyczne szklanych elementów uzyskujemy przez zastosowanie odpowiedniego doświetlenia.
Szkło jest coraz bardziej popularnym, wdzięcznym materiałem.
W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić nowoczesne wnętrze bez szklanych elementów.