Zakład Szklarski Miś

Kominki, szkł kominkowe

 

Szkło kominkowe
Firma „Miś” zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości żaroodpornego szkła kominkowego Neoceram.
Szkło kominkowe jest wykonane ze specjalnego gatunku przejrzystej ceramiki odpornej na bardzo wysoką temperaturę.
Ekstremalne temperatury, którym poddawane jest nasze szkło kominkowe oscylują w wartościach 800 stopni Celsjusza. Gwarantem potwierdzającym bezpieczeństwo naszego produktu są atesty.
Ten produkt znajduje zastosowanie w drzwiach kominków, okienkach pieców.
Tego rodzaju szyby wykonujemy na dowolnie określone przez naszych klientów wymiary.


Biokominki.
Ogień towarzyszy człowiekowi od zarania wieków. Jest on gwarantem rozwoju cywilizacji.
Żywioł utożsamiany z ikoną bóstwa.
 Biokominek to forma ujarzmienia tego co w naturze ognia jest nieposkromione, zaspokojenie niezmiernie drzemiącej w nas potrzeby kontaktu z przyjemnym blaskiem ognia, otulenia się jego ciepłem.
Wnętrze salonu, sypialni poprzez wprowadzenie doń przyjaznego, bezpiecznego akcentu migoczącego ognia – jaki gwarantuje biokominek – pozyska wyjątkowy, romantyczny nastrój.
Nasza oferta obejmuje nowa propozycję -  biokominki. 
Biokominek to forma kominka opalanego płynnym lub żelowym bezwonnym i ekologicznym biopaliwem na bazie alkoholu.
Jest to ciekawa alternatywa dla kominka tradycyjnego. Główna zaletą biokominków jest to, że mogą być zamontowane w każdym wnętrzu, gdyż nie wymagają instalacji elektrycznych ani przewodów kominowych.
 Brak instalacji kominowo elektrycznych to również cecha umożliwiająca łatwe przemieszczanie kominka z jednego pomieszczenia do innych.
Biokominek traktowany jako designerski element wystroju oraz uzupełniające źródło ciepła sprawdza się zarówno w domach jak i mieszkaniach w bloku.
Nasze biokominki wykonujemy z materiałów najwyższej jakości. W ofercie posiadamy wiele wzorów, które z pewnością spodobają się tradycjonalistom. Przygotowaliśmy także propozycje dla wielbicieli nowoczesnego wzornictwa i modowych trendów.