Zakład Szklarski Miś

Drzwi

     

 

Drzwi szklane

 

Zakład Szklarski „Miś” jest producentem drzwi szklanych w ościeżnicach metalowych lub drewnianych, drzwi wahadłowych, przesuwnych o dowolnie wybranym przez klienta rozmiarze.

Wykonujemy drzwi do pomieszczeń mieszkalnych, saun, kabin prysznicowych, biur,hoteli lokali użytkowych

Oferujemy kompleksową obsługę od pomiaru,przez projekt, wizualizację, transport po montaż.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych okuć (realizujemy również bezościeżnicowe projekty drzwi mocowane bezpośrednio do ściany lub osiowo do sufitu i podłogi), ościeżnic metalowych i drewnianych oraz wysokiej jakości szkła hartowanego o różnej fakturze i kolorystyce jesteśmy w stanie przedstawić naszym klientom szeroki wachlarz propozycji, który ułatwia dokonanie wyboru najlepszego rozwiązania w tworzeniu własnego wymarzonego wnętrza.

Alternatywą dla drzwi tzw. otwieranych są drzwi szklane przesuwne, otwierające się przez przesunięcie skrzydła lub skrzydeł za pomocą prowadnicy na ścianie, lub za pomocą systemu jezdnego ukrytego w przestrzeni pomiędzy ścianami.

Systemy zastosowane w naszych realizacjach posiadają hamulce i domykacze pneumatyczno-olejowe – tzw cichy domyk, oraz automatyczne.

Zastosowanie drzwi przesuwnych umożliwia szybką zmianę proporcji, funkcji i wielkości pomieszczenia. Jest to idealne rozwiązanie pozwalające na szybką zmianę aranżacji pomieszczeń-przesłonięcięcie ich części lub całkowite zamknięcie. Łącząc sąsiadujące pomieszczenia można łatwo uzyskać jedno przestronne wnętrze.

Naszą kolejną propozycją są drzwi wahadłowe – są one bardzo wygodne w użytkowaniu -zamykają się samoczynnie ruchem wahadłowym, otwierają się pod naporem ciała,rozwierają się w obie strony.

Jest to funkcjonalna forma odgraniczenia dwóch pomieszczeń, która pozwala na swobodne przemieszczanie się, stanowiąca zabezpieczenie przed hałasem, wilgocią, przeciągiem,zapewniająca stałą temperaturę i powodująca znaczną oszczędność energii.

Samozamykacze zastosowane w naszych propozycjach pozwalają na dowolne pozycjonowanie skrzydeł drzwiowych, natomiast zamki umożliwiają całkowite oddzielenie wybranej części pomieszczeń i zabezpieczenie ich przed wizytami niepożądanych osób.

Tego typu rozwiązanie cieszy się dużym powodzeniem w biurach, hotelach,sklepach.